Rss Feed Tweeter button Facebook button Myspace button Linkedin button

Вниманию украинских компаний: Бесплатный тренинг по технологии бережливого управления и 6 сигм (Lean 6 Sigma) — июнь 2014

Шановні колеги,

Група компаній “Інту Ефект” (Нідерланди) працює в Україні з 2007 року. За цей час ми мали можливість співпрацювати з понад 30 найкращих компаній у різних куточках України, а також провести понад 25 навчальних програм з технології ощадливого управління та 6 сигм (lean 6 sigma).

Сьогодні, в умовах політичної та економічної кризи, нам дуже хочеться підпримати наших українських колег, власників та керівників українських компаній та передати такі необхідні навички для вдалого проходження неминучих трансформаційних процесів.

Саме тому, у період з 16 червня по 1 липня 2014 року ми проведемо серію 

безкоштовних тренінгів

з технології ощадливого управління та 6 сигм. Це базовий початковий тренінг для тих, хто хоче розпочати роботу в рамках технології. Тренінги відбудуться в містах — Київ, Дніпропетровськ та Запоріжжя. В окремих випадках, ми можемо розглядати заявки з інших міст. За цих умов, компанії мають бути готові до покриття транспортних та організаційних витрат.

Звертаємо Вашу увагу, що тренінги ми зможемо провести в корпоративному форматі не більш ніж для 7 компаній. Якщо для участі у тренінгу надійде більше замовлень, ми виберемо компанії спираючись на пріорітетні галузі, описані нижче.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ТРЕНІНГ =>>

ЗАКАЧАТИ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГУ =>>

З повагою та надією на швидке подолання кризи,
щиро Ваш Інту Ефект!

Понравился материал? Подпишитесь на обновления по e-mail!

Читайте также: